Airmax Internet Opinie Ostrów Wielkopolski - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Ostrowie Wielkopolskim

Od dziś firmy i instytucje z Ostrowa Wielkopolskiego oraz okolic mogą cieszyć się najnowszą ofertą internetową przygotowaną przez sieć AirMAX. NeoConnect to usługa, dzięki której możecie Państwo bez żadnych ograniczeń korzystać z superszybkiego dostępu do internetu oraz cieszyć się pobieraniem plików bez żadnych limitów. Sieć AirMAX przygotowała do wyboru swoim klientom kilka możliwości szybkości łącza (od 16 Mb do 300 Mb) oraz różne warianty czasu trwania umowy. Dodatkowo w cenie abonamentu znajduje się darmowa skrzynka pocztowa, darmowy hosting WWW oraz stały adres IP. Tani internet Ostrów Wielkopolski oraz szybki internet Ostrów Wielkopolski to hasła, które z siecią AirMAX zyskują na wiarygodności.

Airmax Internet Światłowodowy Ostrów Wielkopolski Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Technologia bezprzewodowego światłowodu z firmy AirMAX w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach – identyczna prędkość o każdej porze dnia, bez względu na ilość podłączonych sprzętów

W całym powiecie ostrowskim, w tym również w Ostrowie Wielkopolskim, jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, który pozwala na korzystanie z rzeczywiście bezkonkurencyjnych prędkości, zbliżonych do parametrów standardowego światłowodu albo nawet wyższych. Przeczytać możemy o przesyłaniu danych z prędkością na poziomie minimum... 15 Gb!

Czołowym dostawcą tej zupełnie nowej technologii na południu kraju, w tym w Ostrowie Wielkopolskim, jest AirMAX – polski operator, który od ponad dekady dostarcza stacjonarny internet dla osób prywatnych i klientów biznesowych. Oprócz technologii tradycyjnego, kablowego łącza światłowodowego, podłączanego techniką napowietrzną lub techniką przepustów podziemnych, firma AirMAX Internet oferuje bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do tradycyjnego łącza światłowodowego kablowego, AirFiber jest totalnie bezawaryjny. Rezygnacja z kabli przekłada się na stuprocentową odporność łącza na czynniki zewnętrzne i zniszczenia mechaniczne oraz bezproblemowy montaż - dla każdego. Zainstalowanie usługi AirFiber nie wymaga zlecania przekopów, które narażają inwestora na nierzadko ogromne koszty. Warto też pamiętać, że wiszące kable mają negatywny wpływ na estetykę domu i ogrodu.

AirFiber to światłowód bez limitów danych, oferujący taką samą prędkość łącza przez cały czas - bez względu na ilość podłączonych sprzętów, dostępny w klasycznej wersji na abonament oraz w odmianie przedpłaconej, czyli bez wiązania się z operatorem umową.

Najważniejszym elementem światłowodu AirFiber jest nowej generacji router AirMAX Internet Fiber, który umożliwia proste i szybkie podłączenie do sieci wszystkich niezbędnych urządzeń elektronicznych.

Internet PrePaid Ostrów Wielkopolski - internet bez umowy

Podążając za najnowszymi trendami przygotowaliśmy specjalną ofertę internetową, w której nie musicie Państwo wiązać się długoterminową umową z operatorem. Internet PrePaid Ostrów Wielkopolski to usługa pozwalająca na korzystanie z internetu tylko wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne. Rozpoczęcie korzystania z usługi jest bardzo proste. Proces jest automatyczny i nie powinien nikomu sprawić kłopotu. Od tej chwili uzyskujecie Państwo dostęp do sieci Internet.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Ostrów Wielkopolski - zasięg

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Ostrów Wielkopolski, oraz następujące miejscowości:

Biskupice Ołoboczne, Boczków, Chotów, Czachory, Czekanów, Fabianów, Franklinów, Gorzyce Wielkie, Jaskółki, Jelitów, Karski, Kęszyce, Kołątajew, Kościuszków, Kwiatków, Lamki, Latowice, Lewkowiec, Leziona, Mączniki, Nowe Kamienice, Nowe Skalmierzyce, Ociąż, Ostrów Wielkopolski, Radłów, Sadowie, Sieroszewice, Strzegowa, Śliwniki, Świeligów, Topola Mała, Trkusów, Węgry, Wtórek, Wysocko Małe, Wysocko Wielkie,

Decyzja o wyborze usługi internetowej pomiędzy ofertą prepaid, a usługą Neoconnect należy do Państwa. W celu ułatwienie jej podjęcia, przygotowaliśmy specjalną promocję, która umożliwia przetestowanie dowolnej usługi bezpłatnie przez cały miesiąc. Promocja dotyczy najlepszych rozwiązań superszybkiego internetu przygotowanego dla obszaru Ostrowa Wielkopolskiego przez sieć AirMAX. Zapamiętaj! Z nami masz gwarancję szybkiego, taniego i bezpiecznego internetu dla Ciebie lub Twojej firmy.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Poznaj opinie o usługach AirMAX i nie zapomnij wystawić własnej oceny!

Stuprocentowa satysfakcja użytkowników to nasz cel. Dlatego bezustannie zastanawiamy się, co zrobić, żeby czas spędzony z ofertą usług AirMAX Internet był przyjemnością – dla Ciebie i wszystkich domowników lub pracowników. Dostarczamy usługi internetowe gwarantujące niebywałą rozrywkę. Bardzo dbamy o to, by obsługa była przyjazna, pomocna i skuteczna. Napawa nas dumą, że nasi klienci widzą i doceniają nasze wysiłki oraz polecają usługi telekomunikacyjne AirMAX znajomym. I mamy na to twarde dowody – opinie. Dla nas są one najbardziej wiarygodną formą feedbacku, najsilniejszą motywacją do ciągłego rozwoju oraz darmową, skuteczną reklamą. Wiedz, że każda, zamieszczona ocena jest dla nas wartościowa. Każda zostaje opublikowana na naszej stronie www, przekierowana do odpowiedniego działu i wykorzystana do dalszego podnoszenia jakości działania. za zaufanie, którym darzysz AirMAX Internet. Jeśli jeszcze nie wystawiłeś nam opinii, to możesz zrobić to korzystając z poniższego formularza.

Ostrów Wielkoposki oraz dostęp do szybkiego internetu.

Ostrów Wielkopolski to miasto w województwie wielkopolskim, które posiada rozwiniętą infrastrukturę internetową. W ostatnich latach internet stał się ważnym narzędziem komunikacji, edukacji oraz biznesu, także w Ostrowie Wielkopolskim. W mieście działa wiele firm zajmujących się usługami internetowymi, w tym dostawcy internetu, agencje marketingowe oraz twórcy stron internetowych. Dzięki temu mieszkańcy mają dostęp do szybkiego internetu oraz różnych usług online. Internet odgrywa również ważną rolę w edukacji. Wiele szkół w Ostrowie Wielkopolskim korzysta z platform e-learningowych i innych narzędzi online, które pomagają uczniom w zdobywaniu wiedzy.

W ostatnich latach rozwój e-commerce w Polsce i na świecie przyspieszył, a Ostrów Wielkopolski nie pozostaje w tyle. W mieście działa wiele sklepów internetowych, które oferują produkty i usługi w różnych kategoriach, a klienci mają możliwość wygodnego dokonywania zakupów online. Internet odgrywa ważną rolę w Ostrowie Wielkopolskim, zapewniając mieszkańcom dostęp do różnych usług online oraz ułatwiając wiele dziedzin życia, takich jak komunikacja, edukacja i biznes.

Airmax liderem internetu światłowodowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Airmax to jedna z firm dostarczających usługi internetowe w Ostrowie Wielkopolskim. Wyróżnia się na rynku lokalnym nie tylko konkurencyjnymi cenami, ale przede wszystkim szybkim internetem oraz dostępem do nowoczesnych technologii. Firma Airmax oferuje swoim klientom usługi internetowe oparte na najnowszych technologiach, takich jak sieć radiowa, czy światłowodowa. W ramach oferty, firma dostarcza internet o prędkościach od 20 Mb/s do nawet 1 Gb/s. To pozwala na korzystanie z internetu bez opóźnień i ograniczeń, co jest szczególnie ważne dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą lub korzystają z internetu w pracy. Airmax to także rozwiązania dla klientów indywidualnych. Firma oferuje pakiety internetowe dostosowane do potrzeb każdego użytkownika, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla rodzin. Oferowane prędkości internetu pozwalają na swobodne korzystanie z sieci, bez względu na to, czy chodzi o przeglądanie stron internetowych, czy oglądanie filmów w wysokiej jakości.

Klienci Airmax cenią sobie nie tylko jakość usług, ale także profesjonalne podejście do klienta. Firma stawia na indywidualne podejście i pomoc w doborze odpowiedniego pakietu internetowego dla każdego użytkownika. Warto wspomnieć, że Airmax nie ogranicza swojej działalności tylko do Ostrowa Wielkopolskiego, ale działa także na terenie wielu innych miast i miejscowości w całej Polsce. Airmax to jedna z czołowych firm dostarczających usługi internetowe w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach. Szybki internet, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne podejście do klienta to atuty, które pozwalają firmie zyskiwać coraz większe grono zadowolonych klientów.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

W celu zapewnienia największego komfortu dostępu do sieci, nad bezpieczeństwem rozwiązań technologicznych czuwa sztab specjalistów, którzy przez 24h/dobę są również do Państwa dyspozycji. Staramy się, aby usługi oferowane przez sieć AirMAX stały na jak najwyższym poziomie i gwarantowały przyjemnie spędzony czas podczas przeglądania zasobów internetu. Z siecią AirMAX mają Państwo pewność, że dostęp do sieci nigdy nie będzie limitowany.

Uruchom bez opłat SPEED TEST i przetestuj prędkość domowego lub firmowego Internetu.

Internet jest Ci potrzebny w mieszkaniu bądź w biurze? Przeszkadza Ci trwające w nieskończoność wyczekiwanie na załadowanie całej strony? Zwykle nie możesz obejrzeć żadnego klipu? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i sprawdź, czy Twój ISP gwarantuje właściwą i co najważniejsze zgodną z ustaleniami jakość downloadu i uploadu.

W aktualnej wersji masz ponadto możliwość włączenia SPEED TEST dla większości komercyjnych VPN-ów w każdym kraju na świecie.

Ponadto masz możliwość podzielenia się raportem po teście ze znajomymi. Możesz także poznać statystyki wszystkich testów oraz pobrać plik z raportem ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem prostego raportu z danymi na temat usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.64/5.00 - ilość ocen: 4007

© 2024 Airmax.pl