Ultra szybki internet Ostrów Wielkopolski

Internet w Ostrowie Wielkopolskim

Od dziś firmy i instytucje z Ostrowa Wielkopolskiego oraz okolic mogą cieszyć się najnowszą ofertą internetową przygotowaną przez sieć AirMAX. NeoConnect to usługa, dzięki której możecie Państwo bez żadnych ograniczeń korzystać z superszybkiego dostępu do internetu oraz cieszyć się pobieraniem plików bez żadnych limitów. Sieć AirMAX przygotowała do wyboru swoim klientom kilka możliwości szybkości łącza (od 16 Mb do 300 Mb) oraz różne warianty czasu trwania umowy. Dodatkowo w cenie abonamentu znajduje się darmowa skrzynka pocztowa, darmowy hosting WWW oraz stały adres IP. Tani internet Ostrów Wielkopolski oraz szybki internet Ostrów Wielkopolski to hasła, które z siecią AirMAX zyskują na wiarygodności.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Ostrów Wielkopolski bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Ostrów Wielkopolski. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe zalety w formie: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), dużej szybkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Internet Fiber, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Internet PrePaid Ostrów Wielkopolski - internet bez umowy

Podążając za najnowszymi trendami przygotowaliśmy specjalną ofertę internetową, w której nie musicie Państwo wiązać się długoterminową umową z operatorem. Internet PrePaid Ostrów Wielkopolski to usługa pozwalająca na korzystanie z internetu tylko wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne. Rozpoczęcie korzystania z usługi jest bardzo proste. Proces jest automatyczny i nie powinien nikomu sprawić kłopotu. Od tej chwili uzyskujecie Państwo dostęp do sieci Internet.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Ostrów Wielkopolski - zasięg

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Ostrów Wielkopolski, oraz następujące miejscowości:

Biskupice Ołoboczne, Boczków, Chotów, Czachory, Czekanów, Fabianów, Franklinów, Gorzyce Wielkie, Jaskółki, Jelitów, Karski, Kęszyce, Kołątajew, Kościuszków, Kwiatków, Lamki, Latowice, Lewkowiec, Leziona, Mączniki, Nowe Kamienice, Nowe Skalmierzyce, Ociąż, Ostrów Wielkopolski, Radłów, Sadowie, Sieroszewice, Strzegowa, Śliwniki, Świeligów, Topola Mała, Trkusów, Węgry, Wtórek, Wysocko Małe, Wysocko Wielkie,

Decyzja o wyborze usługi internetowej pomiędzy ofertą prepaid, a usługą Neoconnect należy do Państwa. W celu ułatwienie jej podjęcia, przygotowaliśmy specjalną promocję, która umożliwia przetestowanie dowolnej usługi bezpłatnie przez cały miesiąc. Promocja dotyczy najlepszych rozwiązań superszybkiego internetu przygotowanego dla obszaru Ostrowa Wielkopolskiego przez sieć AirMAX. Zapamiętaj! Z nami masz gwarancję szybkiego, taniego i bezpiecznego internetu dla Ciebie lub Twojej firmy.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Internauci mówią o nas!

Klienci są w naszej firmie wyznacznikiem wszystkich działań. Dlatego zależy nam, żeby czas spędzony z nami był dla nich inspirującym doświadczeniem. Zależy nam, aby tworzone usługi gwarantowały świetną rozrywkę, a nasza ekipa była zawsze otwarta na potrzeby klienta, łatwo dostępna i odpowiednio przeszkolona. Ogromnie cieszy nas to, że zarówno użytkownicy prywatni, jak i biznesowi zauważają i doceniają nasze podejście oraz polecają naszą firmę i usługi w sieci i na rzeczywistym rynku. I mamy tego potwierdzenie! Wasze referencje są dla nas kluczową informacją zwrotną i najskuteczniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najlepszą wizytówką firmy. Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że każda, otrzymana sugestia jest przez nas traktowana priorytetowo, więc zostaje szczegółowo przeanalizowana i przyczynia się do nieustannego udoskonalania jakości oferty i obsługi. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za zaufanie, którym darzycie naszą markę - Airmax Internet - od tak długiego czasu.

Telewizja online na żywo i inne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do ulubionych rozwiązań multimedialnych, jak telewizja online na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz nabyć za pośrednictwem dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed wyborem danego pakietu dokładnie poznać warunki wybranego serwisu multimedialnego. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, zakresu kanałów, a także szczegóły dotyczące ewentualnej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na rozmiary plików, ale także maksymalna stabilność usług, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do szerokiej oferty serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia prędkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości router z portem gigabitowym i szybszym.

Bardzo szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem danych, możliwość oglądania filmów online w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do łącza na smartfonie, otrzymujesz bardzo szybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na paru urządzeniach równocześnie. Nie musisz wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać przesyłanie danych. Airmax to wymarzona opcja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy w biurowcu. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Ostrów Wielkopolski. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w warunkach biznesowych przez cały miesiąc.

W trakcie ostatniej dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla wszystkich ludzi czymś do tego stopnia standardowym, że bardzo trudno dzisiaj chociażby wyobrazić sobie biznes czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest łatwa komunikacja z ludźmi z całego świata, udostępnianie rozmaitych materiałów czy też rozwijanie kompetencji. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Ostrów Wielkopolski. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy oraz od wdrożonej infrastruktury sieciowej. Nierzadko osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają problem z dobraniem właściwego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka forma łączności może sprostać ich niepowtarzalnym potrzebom. Z tego powodu warto zerknąć na naszą ofertę – Airmax Internet gwarantuje konsumentom i przedsiębiorcom sprawny i efektywny dobór spersonalizowanej technologii IT z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Ostrów Wielkopolski. Dodatkowo zyskasz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych abonamentów, długości trwania umowy oraz aktualnych promocji u poszczególnych przedstawicieli.

Superszybki internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do ulubionych rozwiązań multimedialnych, jak telewizja online na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Ostrów Wielkopolski. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo także programy TV online oraz telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego użytkownika - całkowicie za darmo. Możesz zakończyć współpracę w każdym momencie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują standardowo publiczne IP, symetryczne łącza (wysyłanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują w pakiecie także darmowy multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzypaństwowych.

Światłowód symetryczny – czym jest? Czy światłowód symetryczny jest oferowany w miejscowości Ostrów Wielkopolski?

Łącze symetryczne (albo Internet symetryczny) jest takim wariantem łącza internetowego, które różni się od asymetrycznego tym, że zapewniana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są tożsame. Praktycznie zawsze łącze symetryczne bazuje na komunikacji światłowodowej. Dlatego można również spotkać się z produktem ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Prosty przykład, w ofercie operatora znajduje się Internet symetryczny 300 Mb/s. Należy przez to rozumieć, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Wskazane w ofercie dostawcę światłowodu symetrycznego prędkości mogą okazać się w trakcie korzystania z Internetu troszeczkę inne, jednak nie powinny być to znaczące różnice. Aby uniknąć rozczarowania, należy przed dopełnieniem formalności dokładnie przeanalizować warunki techniczne i zapisy w umowie.

Łącze symetryczne to optymalne rozwiązanie dla internautów wysyłających większe ilości dużych informacji.

Światłowód symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Ostrów Wielkopolski podłącza polskie przedsiębiorstwo Airmax.

Internet stacjonarny do gry online w miejscowości Ostrów Wielkopolski

Typowa, potrzebna prędkość łącza internetowego dla gry online Fortnite, w którą może jednorazowo grać nawet kilkudziesięciu użytkowników, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to znacznie niższą, wymaganą jakość niż gwarantuje Internet światłowodowy AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni gamingowcy obciążą łącze. Na przykład już samo pobieranie plików, oglądanie filmu lub wysyłanie poczty potrafi skutecznie spowolnić szybkość pobierania i wysyłania oraz negatywnie wpłynąć na jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem. Poza innymi użytkownikami, spadku płynności grania można doznać przez przebiegające w tle aktualizacje systemu lub programów i aplikacji na komputerze. Im lepszy Internet wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś negatywnie wpłynie na Twoją aktywność on-line.

Internet do gry online polskiego operatora AirMAX Internet gwarantuje nie tylko niesamowite szybkości wysyłania i pobierana danych, ale przede wszystkim bardzo niski ping. W AirMAX jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem nie zależy od obciążenia sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej lub Internetu LTE.

Stabilne łącze bez momentów braku dostępności Internetu znacząco obniża ryzyko utraty połączenia w trakcie zmagań w wirtualnej rzeczywistości. Oprócz do rozgrywek online, Internet AirMAX sprawdzi się do pracy, nauki, e-zakupów czy innego rodzaju zabawy.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Ostrów Wielkopolski i szukasz najkorzystniejszej oferty Internetu na lokalnym rynku? Zdecyduj się na Internet AirMAX i zapewnij sobie całodobowy dostęp do newsów oraz rozmaitych form rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Internet AirMAX to rewolucyjne rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości sięgające nawet 1 Gb/s oznaczają totalnie nową jakość w branży Internetu domowego i firmowego w miejscowości Ostrów Wielkopolski.

AirMAX - internet i telewizja Ostrów Wielkopolski

Skrojone na miarę usługi dla użytkowników domowych i przedsiębiorców z miasta Ostrów Wielkopolski i okolicznych miejscowości

Mieszkasz lub prowadzisz biznes w Ostrowie Wielkopolskim? Szukasz atrakcyjnej oferty na internet i/lub telewizję w swoim mieście? Od jakiegoś czasu widzisz, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce oferują coraz gorsze warunki? Zamów internet stacjonarny Ostrów Wielkopolski od lokalnego operatora AirMAX! Dostarczamy rzeczywiście szybki, nowoczesny i niezawodny internet dla użytkowników domowych i przedsiębiorców, a także kompleksowe pakiety usług telewizja + internet Ostrów Wielkopolski. Jako nieliczni w Ostrowie Wielkopolskim posiadamy w ofercie komfortowe łącze symetryczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania i prędkość odbierania danych są za każdym razem równe. Parametry usługi jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb konkretnego klienta w zakresie m.in. prędkości łącza, wysokości comiesięcznych rachunków czy czasu trwania umowy.

Polecany dostawca internetu – Ostrów Wielkopolski i okolice

Jesteśmy operatorem działającym na polskim i miejscowym rynku usług telekomunikacyjnych od wielu lat. Tak duże doświadczenie pozwala nam dostarczać szybki i niezawodny internet do wszystkich, nawet najtrudniejszych lokalizacji, niedostępnych dla innych podmiotów, także tych znacznie bardziej rozreklamowanych. Doskonale wiemy, czego oczekują dzisiaj klienci indywidualni i biznesowi od dostawcy internetu w Ostrowie Wielkopolskim. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wdrażane usługi internetowe były w pełni dopasowane do realizowanych zadań i indywidualnych potrzeb użytkownika, a zatrudnieni pracownicy byli rzetelni i rzeczywiście pomocni. Nierzadko wprowadzamy ciekawe promocje na pakiety internet / telewizja Ostrów Wielkopolski. Ogromną satysfakcję przynosi nam to, że klienci doceniają nasze działania, czego dowodem są liczne, pozytywne recenzje.

Ostrów Wielkopolski – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber od AirMAX to unikatowa usługa bez ograniczeń w zakresie pobierania/wysyłania danych i kłopotliwego okablowania. Zapewnia stały, swobodny dostęp do informacji, zasobów platform VOD, social mediów i używanych aplikacji – na identycznych lub bardziej konkurencyjnych warunkach niż proponują popularni operatorzy internetowi w Ostrowie Wielkopolskim i w całej Polsce. Nasz internet światłowodowy gwarantuje prędkości transmisji danych na poziomie minimum 15 Gb! Brak sieci kabli to znikome ryzyko usterki. Rewolucyjny router AirMAX Fiber pozwala korzystać z sieci z ultraszybkością bez względu na ilość uruchomionych urządzeń. Możesz spokojnie podpiąć jednocześnie Xboxa, smart TV, komputer i dekoder. Dodatkowo internet światłowodowy AirFiber cechuje się doskonałą odpornością na zakłócenia wywołane przez czynniki zewnętrzne. Niestraszne mu są wichury czy zamiecie śnieżne.

Internet Wi-Fi Ostrów Wielkopolski dla gamera

Łącze światłowodowe AirFiber to rekomendowane rozwiązanie dla zawodowych graczy z miasta Ostrów Wielkopolski i całego województwa. Żaden internet radiowy w Ostrowie Wielkopolskim nie jest w stanie zapewnić amatorom gier takich prędkości i takiej stabilności, jak nasz światłowód. Dla przykładu, rekomendowana prędkość internetu dla gry Fortnite, w którą jednocześnie może grać kilkadziesiąt osób, to 10 Mpbs pobierania i 1 Mbps wysyłania. My oferujemy Ci znacznie więcej! Ze światłowodem AirFiber grasz bez obaw o to, że pozostali domownicy spowolnią usługę czy zwiększą ping, oglądając telewizję cyfrową, pobierając duże pliki czy aktualizując Windowsa. Ryzyko rozłączenia jest bardzo małe.

Internet w Ostrowie Wielkopolskim z umową SLA – korzyści dla klientów biznesowych

Konkretne parametry usług AirMAX w Twojej lokalizacji przez cały okres współpracy precyzuje pisemna umowa Service Level Agreement (SLA). Nie musisz się martwić o szybkość ani stałość działania internetu, a tym samym o ciągłość pracy. W razie jakichkolwiek problemów z eksploatacją naszych rozwiązań możesz zawsze liczyć na błyskawiczne i skuteczne wsparcie doradców technicznych AirMAX. Umowa SLA precyzuje również czas maksymalnej reakcji na zgłoszoną usterkę. Otrzymujesz internet dla firm z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w pakiecie.

Darmowy internet bezprzewodowy Ostrów Wielkopolski – testuj za 0 zł przez 2 tygodnie

Przekonaj się, czy wszystkie te słowa znajdują odbicie w praktyce. Zanim zdecydujesz się podpisać umowę, masz szansę skorzystać z bezkosztowego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz preferowaną usługę (np. telewizja i internet Ostrów Wielkopolski) przez 2 tygodnie, a następnie podłączamy usługę lub rezygnujesz. Bez żadnych ukrytych kosztów ani innych konsekwencji. Tak po prostu. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów.

A jeśli szukasz elastycznego rozwiązania bez umowy, przetestuj tani internet na kartę w Ostrowie Wielkopolskim – z prędkością do 1 Gb/s.

Internet Ostrów Wielkopolski z dostawą i aktywacją w 24h

Pora na Twój ruch. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy dostarczymy Ci nawet w 24h od złożenia zamówienia.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

W celu zapewnienia największego komfortu dostępu do sieci, nad bezpieczeństwem rozwiązań technologicznych czuwa sztab specjalistów, którzy przez 24h/dobę są również do Państwa dyspozycji. Staramy się, aby usługi oferowane przez sieć AirMAX stały na jak najwyższym poziomie i gwarantowały przyjemnie spędzony czas podczas przeglądania zasobów internetu. Z siecią AirMAX mają Państwo pewność, że dostęp do sieci nigdy nie będzie limitowany.

Uruchom bez opłat SPEED TEST i przetestuj prędkość domowego lub firmowego Internetu.

Internet jest Ci potrzebny w mieszkaniu bądź w biurze? Przeszkadza Ci trwające w nieskończoność wyczekiwanie na załadowanie całej strony? Zwykle nie możesz obejrzeć żadnego klipu? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i sprawdź, czy Twój ISP gwarantuje właściwą i co najważniejsze zgodną z ustaleniami jakość downloadu i uploadu.

W aktualnej wersji masz ponadto możliwość włączenia SPEED TEST dla większości komercyjnych VPN-ów w każdym kraju na świecie.

Ponadto masz możliwość podzielenia się raportem po teście ze znajomymi. Możesz także poznać statystyki wszystkich testów oraz pobrać plik z raportem ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem prostego raportu z danymi na temat usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 19

Ocena strony:
średnia: 4.9 / 5, głosów: 1380

 

© 2023 Airmax.pl